X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

آیا طول انگشتان با اندازه آلت تناسلی مردان برابر است ؟

دوشنبه 20 دی 1395 ساعت 17:35

آیا طول انگشتان با اندازه آلت تناسلی مردان برابر است ؟

اندازه انگشتان مردان با اندازه الت پسرها برابر است ؟ اندازه انگشت اشاره با اندازه آلت تناسلی آقایان


 

 با نگاه به انگشتان دست همسرتان را بشناسید

از قدیم کف‌بینی و پیش‌بینی زندگی آینده انسان‌ها با نگاه کردن به، کف دست مرسوم بوده اما این یک علم جدید است...
دانشمندان به رابطه عجیبی بین بعضی انگشتان دست پی برده‌اند که واقعا می‌تواند به پیش‌بینی درست بعضی از خصوصیات انسان‌ها کمک کند. در حقیقت این رابطه مهم بین 2 انگشت اشاره و حلقه دست برقرار است و شما هم می‌توانید با مقایسه اندازه بین این 2 با برخی از خصوصیات پنهان زندگی خود آشنا شوید.



چه مردانی جذاب‌تر هستند؟

این هم یکی دیگر از روابط عجیبی است که بین انگشتان دست برقرار است. مردانی که انگشت حلقه آن‌ها از انگشت اشاره دست‌شان بزرگ‌تر است جذاب‌ترند!دانشمندان متوجه شدند مقایسه اندازه انگشت‌های دوم و چهارم دست، معیار مناسبی برای سنجش میزان جذابیت در مردان است.اندازه این دو انگشت ارتباط زیادی با ترشح هورمون‌های جنسی دارد. همان‌طور که گفتیم هر چقدر انگشت حلقه یک مرد نسبت به انگشت اشاره او بلندتر باشد، نشان‌دهنده این است که او هنگام رشد در رحم مادر در معرض هورمون تستسترون بیشتری بوده است. همین عامل هم به نوبه‌خود در زیباتر بودن چهره و داشتن اندامی متناسب‌تر موثر است.دانشمندان دانشگاه ژنو از تعدادی از داوطلبان خواستند میزان جذابیت تصاویر تعدادی از مردان را تخمین بزنند. سپس طول انگشتان حلقه و اشاره این مردان اندازه‌گیری و مشخص شد مردانی که انگشت حلقه بلندتری دارند، صورت متقارن‌تری دارند و به همین دلیل جذاب‌تر به‌نظر می‌رسند. البته تاثیر هورمون تستسترون بر خصوصیات فیزیکی فقط در دوره رشد در رحم مادر اتفاق می‌افتد و بعد از آن دیگر تاثیر چندانی از این لحاظ ندارد.




خشن هستید یا خونسرد؟

تعدادی از محققان ثابت کرده‌اند بین اندازه انگشتان یک مرد و میزان خشونتی که او از خود نشان می‌دهد رابطه زیادی وجود دارد. یکی از روان‌شناسان دانشگاه آلبرتا در این باره گفت: «تحقیقات ما نشان می‌دهد بخش زیادی از شخصیت ما انسان‌ها درون رحم مادر شکل می‌گیرد. ما متوجه شدیم مردانی که اندازه انگشتان حلقه و اشاره آن‌ها به هم نزدیک‌تر است بیشتر از دیگران ممکن است به افسردگی دچار شوند. علاوه بر آن‌، میزان بروز خشم، عصبانیت و رفتارهای خشن در آن‌ها بیشتر از دیگران است.»



چه افرادی به موسیقی علاقه دارند؟

مردانی که انگشت اشاره آن‌ها نسبت به انگشت حلقه بلندتر است معمولا علاقه بیشتری به موسیقی و ورزش دارند.در عوض زنانی که انگشت اشاره بزرگ‌تر نسبت به انگشت حلقه دارند کمتر از دیگران بیماری‌های قلبی می‌گیرند اما احتمال ابتلای آن‌ها به سرطان سینه بیشتر است. این زنان همچنین قدرت باروری بیشتری هم دارند.در کل می‌توان گفت مردان و زنانی که انگشت حلقه آن‌ها بلندتر است بیشتر از دیگران ممکن است دچار شیزوفرنی، آلرژی و اگزما شوند.



ثروتمندتر می‌شوید اگر

از این به بعد اگر خواستید حدس بزنید یک مرد ثروتمند است یا خیر، به جای نگاه کردن به کیف پول و مارک لباس‌ها، به انگشتان دستش دقت کنید.دانشمندان با انجام تحقیقاتی متوجه شدند مردانی که انگشت اشاره آن‌ها در مقایسه با دیگر انگشتان خصوصا انگشت حلقه بلندتر است با احتمال بیشتری به ثروت و موقعیت‌های شغلی خوب می‌رسند.این مردان معمولا شخصیت جنگنده‌ای دارند و تا رسیدن به هدف خود دست از تلاش بر نمی‌دارند؛ چه این هدف رسیدن به یک موقعیت مالی خوب باشد و چه ازدواج با دختر مورد علاقه، این مردان تا آخرین مرحله برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند.به این ترتیب اگر شما از نوع زنانی هستید که یک زندگی آرام، بدون دردسر و استرس را می‌خواهید بهتر است سراغ مردی بروید که انگشت اشاره آن تا حد ممکن بلندتر از انگشت حلقه باشد. این مردان معمولا انسان‌های قابل اعتمادی هستند که ریسک نمی‌کنند و حتی ممکن است گاهی اوقات هم خسته‌کننده به‌نظر برسند.
محققان دانشگاهی متوجه شدند میزان هورمون تستسترون هنگام رشد در رحم مادر بر اندازه انگشتان دست، در هر 2 جنس مرد و زن تاثیر‌گذار است اما به‌نظر می‌رسد فقط مردان هستند که شخصیت آن‌ها تحت‌تاثیر این هورمون قرار می‌گیرد.مردانی که نسبت انگشت حلقه آن‌ها نسبت به انگشت اشاره کوچک‌تر باشد، در معرض مقادیر بیشتری از هورمون تستسترون قرار گرفته‌اند و در نتیجه در دسته مردان گروه آلفا طبقه بندی می‌شوند.این مردان بیشتر دست به خطر می‌زنند و همیشه دوست دارند برنده باشند به همین دلیل آن‌ها هنگام انجام معامله در بازار بورس، هنگام ورزش کردن حتی هنگام رقابت‌های بی‌اهمیت با دوستان‌شان حداکثر تلاش خود را به کار می‌گیرند.
به‌طور کلی می‌توان گفت مردان گروه آلفا تقریبا در تمام جنبه‌های زندگی خود دست به خطر می‌زنند و ماجراجویی یکی از خصوصیات اخلاقی مهم در اکثر آن‌هاست.دکتر اریک استنستروم که این مطالعات را انجام داده در این باره می‌گوید: «این افراد در حقیقت مردانی هستند که مورد پسند اکثر زنان قرار می‌گیرند، چرا که آن‌ها تناسب اندام بهتری دارند، معمولا ثروتمندترند و همت بیشتری هم برای رسیدن به هدف خود دارند.یافته‌های ما نشان می‌دهد بین میزان هورمون تستسترون و میزان ریسک‌پذیری در 3 زمینه اجتماعی، اقتصادی و تفریح و سرگرمی در مردان رابطه قدرتمندی وجود دارد.



تفاوت انگشت زنان و مردان

از آن‌جا که معمولا زنان به سمت مردان متناسب اندام و ثروتمند جذب می‌شوند، این مردان سعی می‌کنند با ورزش کردن، پول درآوردن و ارتباط با افراد مختلف خود را درنظر آن‌ها بهتر نشان دهند.با این حال دانشمندان این فاکتورها را فقط در مردان مشاهده کردند و متوجه شدند هیچ ارتباطی بین هورمون استرس و طول انگشتان دست با خصوصیات اخلاقی زنان وجود ندارد.پروفسور گاد ساد، محقق ارشد این تحقیقات  می‌گوید: «در زنان معمولا اندازه این 2 انگشت با هم برابر است البته برای اندازه‌گیری شما حتما باید فاصله بین نوک انگشت تا محل اتصال به دست را با استفاده از خط‌کش به دقت اندازه بگیرید تا به نتیجه درست برسید. تحقیقات ما نشان می‌دهد در مردان معمولا اندازه انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره است.»دانشمندان در تحقیقات قبلی خود هم به رابطه بین هورمون تستسترون و بروز رفتارهای پرخطر در بین مردان و رسیدن به موفقیت‌های مالی در آن‌ها پی برده بودند.دکتر زاک مندنهال که در این مطالعات شرکت داشته در این باره گفت: «میزان هورمون تستسترون حین رشد در رحم مادر نه تنها رشد مغز انسان‌ها اثر می‌گذارد بلکه رشد انگشت اشاره را در مقایسه با دیگر انگشتان دست کند‌تر می‌کند.محققان دانشگاه کمبریج هم چندی قبل با انجام مطالعاتی متوجه شدند بانکدارانی که انگشت حلقه آن‌ها بلندتر است معمولا موفقیت‌های بیشتری در حرفه خود به دست می‌آورند که مهم‌ترین دلیل آن نیز داشتن روحیه ریسک‌پذیری و تغییرپذیری بالاست.




در ریاضیات قوی‌ هستید یا زبان؟

 افرادی که انگشت حلقه آن‌ها بلندتر است در مهارت‌های زبانی و گفتاری قدرت بیشتری دارند و برعکس افرادی که انگشت اشاره آن‌ها بلندتر است، بهتر از پس حل کردن و تحلیل مسائل ریاضی برمی‌آیند.در اینجا باز هم ترشح هورمون‌ها دخیل است. سطح هورمون تستسترون می‌تواند روی قسمت‌هایی از مغز که وظیفه تحلیل مسائل مرتبط با ریاضیات یا مهارت‌های زبانی را دارد، اثر بگذارد.



بیشتر سرطان می‌گیرید

البته در کنار تمام مزایای گفته شده، داشتن انگشت حلقه بلندتر ممکن است خطراتی هم برای شما به همراه داشته باشد. برای مثال دانشمندان انگلیسی متوجه شدند مردانی که این خصوصیت را دارند بیشتر از دیگران به سرطان پروستات دچار می‌شوند.
در حقیقت دانشمندان، اندازه انگشتان دست هزار و 500 بیمار مبتلا به سرطان پروستات را با 3 هزار مرد سالم بررسی کرده و به این حقیقت پی بردند.به این ترتیب می‌توان با بررسی الگوهای انگشتان دست، مردان در معرض خطر را شناسایی کرده و آن‌ها را برای آزمایشات تشخیص سرطان پروستات به مراکز درمانی معرفی کرد البته در این بین توجه به برخی فاکتورهای دیگر مانند سابقه خانوادگی و آزمایش‌های ژنتیک نیز باید حتما مورد توجه قرار بگیرد. احتمال ابتلا به سرطان پروستات در این مردان تقریبا 3 برابر دیگران است.البته مردان گروه آلفا معمولا کمتر از دیگران به بیماری‌های قلبی دچار می‌شوند. دانشمندان در مطالعات گسترده‌ای که در این مورد انجام دادند متوجه شدند، بلندتر بودن انگشت حلقه در زمینه سلامت هم فوایدی دارد که یکی از آن‌ها کاهش احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی است.

منبع : مجله سیب سبز


اگر امکان دارد آن را به فارسی رایانامه کنید

رابطه بین طول انگشت و طول آلت تناسلی - پایگاه اطلاع رسانی ...

www.tanzimekhanevadeh.com/.../1453-relationship-between-finger-length-and-penis-...
رابطه بین طول انگشت و طول آلت تناسلی. ... ( اوتیسم 4 برابر در مردان بیشتر از زنان است) که به اعتقاد متخصصین شاید با عنایت ...اندازه طل آلت تناسلی آیا مهم است.

با نگاه به انگشتان دست همسرتان را بشناسید - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/1290/با-نگاه-به-انگشتان-دست-همسرتان-را-بشناسید
سپس طول انگشتان حلقه و اشاره این مردان اندازه‌گیری و مشخص شد مردانی که ... ارشد این تحقیقات می‌گوید: «در زنان معمولا اندازه این 2 انگشت با هم برابر است البته برای ...

از حدس زدن اندازه آلت تناسلی مردان تا نقش جوراب در رابطه ...

www.salamaneh.com › سرویس سلامت جنسی
۹ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - این هورمون به مردان نیز کمک می‌کند با دیگران صمیمی و مهربان شوند. ... اندازه طول انگشت و آلت تناسلی به میزان تستوسترونی دارد که مردان در رحم مادر دریافت کرده اند. ... این در حالی است که زمان رسیدن این زوج ها به مرحله ارگاسم پس از پوشیدن ... ۳ ۱ آیا این خبر را می پسندید؟ ... ایران هشت برابر متوسط جهانی سوختگی دارد ...

اندازه آلت تناسلی مردانه و ارتباط آن با خواسته زنان - مرکز ...

mmsi.ir/اندازه-آلت-تناسلی-مردانه-و-ارتباط-آن-با/
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - انجمن های سکس مردانه است که در رابطه با اندازه بزرگ آلت تناسلی مردان تبلیغ ... ای خواهید یافت که بگویند اندازه و طول آلت مردانه مسئلۀ مهمی برای زنان باشد. ... آیا بزرگتر بودن آلت تناسلی مردانه ربطی به مردتر بودن شخص دارد؟ ... از نظر پزشکی اندازه آلت تناسلی مردانه برابر است با تقاطع مستقیم شکم و آلت راست شده و ...

آلت مردی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/آلت_مردی
آلت تناسلی مرد (یا کیر) اندامی است بدون استخوان و غضروفی در انسان مذکر که بافت نعوظی آن از سه سیلندر (دو عدد جسم غاری (به انگلیسی: Corpus cavernosum ) و یک ...

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان چقدر است؟ - BBC Persian - ...

www.bbc.com/persian/science/2015/.../150303_me_study_reveals_average_penis_siz...
۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بر اساس این تحقیق متوسط طول آلت تناسلی مردانه پیش از ... علاوه بر این، ارتباطی بین اندازه آلت تناسلی با اندازه پا (نمره کفش)، طول انگشت ...

از حدس زدن اندازه آلت تناسلی مردان تا نقش جوراب در رابطه جنسی!

www.niksalehi.com/public/219878.html
این هورمون به مردان نیز کمک می‌کند با دیگران صمیمی و مهربان شوند. ... استاندازه طول انگشت و آلت تناسلی به میزان تستوسترونی دارد که مردان در رحم مادر دریافت کرده اند. ... این در حالی است که زمان رسیدن این زوج ها به مرحله ارگاسم پس از پوشیدن جوراب 80 ...

اندازه نرمال آلت تناسلی در مردان چقدر است؟ - نیک صالحی

www.niksalehi.com/new/130109.html
۱۹ آذر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - راههای جلوگیری از آلزایمر,آیا فراموش کاریتان طبیعی است؟ ... لازم است بدانید آلت تناسلی با اندازه طبیعی چگونه است یا چگونه باید باشد. به گزارش ... ﭘﺲ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻃﻮﻝ ﺁﻟﺖ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺖ ﻧﻌﻮﻅ ﺑﻪ ﻧﺪﺭﺕ ﮐﻤﺘﺮ ﺍﺯ ۱۰ ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ،ﺁﻟﺖ ﻣﺮﺩ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﮐﺎﻣﻞ ﻭﺍﮊﻥ ﺯﻥ ﺭﺍ ﭘﺮ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﺮﺩ . .... تنهایی را نباید با ترس از تنها شدن برابر دانست !

راز های روابط زناشوئی که زنان میانسال بشما نمی گویند - لیدیز

www.ladieez.com › زندگی › خواندنی ها
عدم اطلاعات کافی و نبود تجربه دلیل اصلی این ناکامی در زندگی زناشوئی است. هر چند هستند ... 2- طول اندام تناسلی در کارکرد روابط جنسی مهم نیست. اگر برای شما ... 4- اندازه آلت تناسلی مرد با سایز دستشان ارتباط مستقیم دارد. .... انگشتان پا هم برای مرد و هم برای زن بسیار تحریک آمیز هستند. .... آیا دلشکستگی می‌تواند سبب مرگ شود؟

اندازه آلت تناسلی | رسانه آموزشی دکتر شمشیری

drshamshiri.com/?page_id=697
تصور غلطی در بین مردان رایج است که هر چه اندازه آلت تناسلی بزرگتر و ضخامت آن بیشتر .... اخیرا در مورد کشنده ها که با کشش مکانیکی باعث افزایش طول آلت 
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.